singalong taksi
singalong taksi

Temiz enerji şirketi Fortum yine ilginç bir ilke imza atarak yolculukların şarkı söyleyerek ödendiği taksiler hizmetini halka sundu. Proje ortaklarından biri TV showlarından ve sosyal medyadan tanıdığımız Carpool Karaoke.

Bu araçlarla gerçekleştirilen taksi yolculukları gerçek anlamda eğlenceli bir yolculuk deneyimi sunarak belki de o günkü enerjinizi yükseltmeye yarayacak. Fortum temiz enerji çözümleri yaratarak şimdiye kadar birçok çevre sorunu için çözümler ortaya koymuş bir ajans. Bu projesinde daha temiz bir dünya düzeni için bir festivaldeki izleyicilerin dikkatini çekmek istiyor. Ardından yine çözüm ortaklarından olan TBWA/Helsinki ile işe koyuluyor ve Singalong Shuttle adı verilen bu proje ortaya çıkıyor.

6-8 Temmuz’da ortaya çıkan proje iki günlük Finlandiya Turku Ruisrock Festivali boyunca yolcuları Fortum Singalong Shuttle’da ağırlıyor ve onlara benzersiz bir deneyim sunuyor. Yolcular ödeme için kredi kartlarını ya da nakit paralarını kullanmadan, yolculuğa devam edebilmek için yalnızca şarkı söylüyorlar.

Singalong Shuttle projesi için kullanılan tüm araçlar elektrikli olacak. Projenin başında kullanılacak araçların BMW i3 elektrikli aracı olacağı söylendi. Araçların içerisine karaoke yapabilmek için şarkı sözlerini gösteren bir prompter yerleştirildi. Ayrıca araçlar elektrikli olduğundan yolculara motor ve egzoz sesi olmadan, yalnızca kendi seslerini duyarak yolculuk yapma imkanı sundu. O sırada ortaya eğlenceli anlar çıktı.

Fortum Singalong Shuttle

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
11

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin