Uzun süredir takip ettiğim bir YouTuber olan Barış Özcan, yeni bir video serisine başladı. Bu video serisini “Yaz Okulu” olarak adlandırıyor. Kendisi çoğumuzun “Bu yaz ne yapabilirim?” “Kendimi nasıl geliştirebilirim?” “Yaz döneminde kendimi geliştirmek istiyorum ama nasıl?” Sorularını duymuş olmalı ki bu harika video serisiyle çekimlere başlamış.

Öncelikle YouTube dünyasının en kaliteli, en faydalı ve en geliştirici kanallarından birisi olan Barış Özcan’ın YouTube kanalını, eğer takip etmiyorsanız etmenizi ve takip ediyorsanız da düzenli olarak yayınladığı videoları izlemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü yayınlanan her videosu, gerçekten size değer katacak ve kendinizi geliştirmeniz için yol gösterecektir.

Küçük bir not: YouTube kanal önerileri hakkında yazılmış olan bu içeriğimize göz atarak, diğer kaliteli YouTube kanallarının da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca yazının altındaki yorumda da harika öneriler var.

Bu video sayesinde öğrendiğim güzel bir sesli kitap ve e-kitap sitesi de oldu. Site, aynı zamanda videoya sponsor olmuş. İsmi “Storytel” olan bu site hakkında da küçük bir bilgilendirme yazısı yazdım. İsteyenler, Sesli kitap dinlemek isteyenler için: Storytel başlıklı yazımı okuyabilirler.

Şimdi Barış Özcan‘ın yeni başladığı “Yaz Okulu” serisinin ilki olan “Öğrenmeyi Öğrenmek” videosuna birlikte göz atalım.

Yazın Yapılabilecek En Güzel Aktivite

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
32

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin