Daha önce Youtube’un Dibi hareketi kapsamında yazdığım yazıda bahsettiğim ve sizlere önerdiğim Başka Bir Şey, Youtube üzerinden paylaşımlarına geri döndü! Üstelik üç bölüm yayınladılar bile. Biliyorum bunun farkında olanlar mağarada mı yaşıyorsun diyecekler ancak geç de olsa bu haber verilmeliydi ve heyecanı hala üzerimde!

Başlangıçta teknoloji ve tasarım üzerine içerikler yayınlayan bir kanal gibi görünse de derinlerinde büyük bir felsefenin ve üretim sevdasının yattığı görülecektir. Gururumuz olan Edelkrone ekibinin (viral almadık, keşke alsak) bir Youtube projesi olan Başka Bir Şey bu sene de bomba gibi. Sizleri daha fazla tutmuyor ve videolarla baş başa bırakıyorum.

Not: 3. videoda görünen iPhonedo da tavsiyemizdir. Onun da Youtube kanalına gidebilirsiniz, tabi ilgilenirseniz.

Benden Bir Şey İsteyin – Başka Bir Şey 2. Sezon 1. Bölüm

Adamlar Yapmış – Başka Bir Şey 2. Sezon 2. Bölüm

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
22
Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Siyaset bilimi ve hukuk üzerine okumalar yapar; devlet, birey ve özgürlük hakkında düşünürüm. Sinemayla, fotoğrafla ve edebiyatla amatör olarak ilgilenmekle birlikte hayatı ciddiye alır, sözün gücünü önemserim. Düşündüklerimi yazmak, yazdıklarımı paylaşmak için buradayım. Soru, eleştiri ve önerileriniz için: burakhancaliskan@xyazar.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin