duvarın arkasını gösteren uygulama - duvarın içini gösteren uygulama
duvarın arkasını gösteren uygulama

Duvarın arkasını gösteren uygulama mı olurmuş?” demeyin. Evet, duvarların içini gösteren bir uygulama mevcut. Akıllı telefonlarımıza indirebileceğimiz bu uygulama ile duvarların içinde ne olduğunu görebileceğiz. Sadece Android akıllı telefonlar için geliştirilmiş bu uygulama, hem bu deneyime sahip olmak isteyenler hem de duvarla ilgili iş yapanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Akıllı telefonlarımız olmasa ne yapardık? Sorusunu sordurtan, Android tabanlı telefonlar için geliştirilmiş bu uygulamanın adı: Walabot DIY. Aynı zamanda duvarın arkasını gösteren icat olarak da biliniyor. Duvarın arkasını gösteren uygulama Walabot DIY, kablolardan borulara, borulardan bina inşaatında kullanılan teknik malzemelere kadar duvarın arkasında saklanan, içinde bulunan her şeyi gösteriyor.

Akıllı telefonlarda uygulama olarak indirilebilen bu yeni nesil araç, Vayyar Imaging 3D sensör teknolojisini kullanıyor. Duvarın arkasını gösteren uygulama Walabot DIY‘i, Google Play Store’dan Android telefonunuza indirdikten sonra, size gelen ekipmanla USB bağlantısını sağlamanız gerekiyor.

USB bağlantısını sağladıktan sonra da duvarın arkasını görmek istiyorsanız, sadece telefonunuzla birlikte ekipmanı bir arada tutarak duvara koyun ve işte artık duvarın içinde ne var ne yok görebileceksiniz! Ayrıca Walabot DIY, kullanırken kolaylık olması için ekipmanı telefonunuzun arkasına manyetik olarak tutturabileceğiniz şekilde tasarlamış. Yani sadece bir elinizle iki cihazı da düşürmeden tutabilir ve duvarın arkasını görebilirsiniz.

Duvarın içini gösteren uygulama: Walabot DIY

Evinizde küçük şeyleri tamir ederken boruları patlatmak, kabloları sökmek istemiyorsanız bu uygulamayı edinmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca eğer duvarların arkasındaki borularla ve ev restorasyonu ile ilgili iş yapan bir ustaysanız, mutlaka duvarın arkasını gösteren uygulama ile tanışmalısınız!

Walabot DIY‘i satın almak isteyenler için uygulamanın fiyatı şu anda 64.99$.

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
22

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin