garnier botanik temizleyici gül suyu - garnier gül suyu - garnier cilt temizleme suyu
garnier botanik temizleyici gül suyu

Cilt bakımımız, makyaj işlemi dışında en çok uğraş verdiğimiz işlerden birisi. Cilt bakımı ürünlerine bazen kendimizi kaybedip büyük miktarda paralar verebiliyoruz. En yanlış olanı ise pahalı olan şeyin en kalitelisi olduğunu sanmamız. Günümüz piyasasında pahalı olmayan ama oldukça kaliteli olan pek çok ürün bulunuyor. Onlara doğru yönelmenin sırası geldi!

Herhangi bir ürünün kalitesi kesinlikle fiyatı ile orantılı değildir. Bir ürün ucuz olsa da cildinizde, aldığınız pahalı ürünlerden daha iyi bir etki bırakabilir. 20 lira ve altında olan pek çok ürün bulunuyor. Aralarından en kaliteli olanlarını sizler için derledik. ‘20 liranın altındaki en iyi cilt bakım ürünleri‘ konulu bu yazımızda birbirinden kaliteli ve etkili ürünleri göreceksiniz.

1- Nivea Yüz Temizleme Köpüğü

nivea yüz temizleme köpüğü - nivea köpük - nivea cilt temizleyici - nivea
nivea yüz temizleme köpüğü

19.90 fiyatında karşımıza çıkan bu ürünün, hem normal/karma ciltler için hem de kuru/hassas ciltler için olanını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bazı mağazaların yaptığı indirim kampanyaları ile fiyatı 12.90’a kadar çekilmiş durumda.

2- Neutrogena Krem ve Kağıt Maskeleri

neutrogena hidrojel maske - neutrogena kağıt maske - neutrogena maske - neutrogena mavi paketli maske
neutrogena hidrojel maske

Krem de maske de karşımıza 14.90 fiyatında çıkmakta. Ürünün kalitesi ve etkisi gerçekten de harika. Ayrıca krem ve maskeler çeşitli cilt tiplerine göre üretilmiş durumda.

3- Jeunesse Black Mask

jeunesse siyah maske - siyah maske - black mask - jeunesse black mask
jeunesse siyah maske

Fiyatı 12.90 olan 150 ml’lik bu maske ile gerçekten de güzel sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

4- Pot O’Miracle Lip Revitalizer

pot o miracle dudak balmı - pot'o miracle - poto miracle dudak balmı
pot o miracle dudak balmı

Dudak bakımı konusunda ve 20 liranın altındaki en iyi cilt bakım ürünleri arasında bu ürün benim favorim. 10 gram olan bu dudak bakım kremi maksimum yararı kesinlikle sağlıyor. Fiyatı ise 18.90.

5- Isana Young Sivilce Önleyici Jel

isana young sivilce önleyici jel - isana sivilce önleyici - isana sivilce jeli
isana young sivilce önleyici jel

Fiyatı sadece 10 lira olan bu ürünü, sivilcenizin çıkacağını hissettiğiniz bölgeye sürün ve çıkması an meselesi olan sivilcenizden kurtulun.

6- Dermokil Siyah Nokta ve Sivilce Karşıtı Maske

dermokil sivilce ve siyah nokta karşıtı maske - dermokil sivilce maskesi - dermokil siyah nokta maskesi - dermokil siyah nokta ve sivilce
dermokil sivilce ve siyah nokta karşıtı maske

50 ml’lık kutuda bulunan ürün gerçekten de etkili sonuçlar veriyor ve fiyatı yalnızca 19.90.

7- Garnier Botanik Temizleyici Gül Suyu

garnier botanik temizleyici gül suyu - garnier gül suyu - garnier cilt temizleme suyu
garnier botanik temizleyici gül suyu

Cildiniz oldukça hassas ise ve cildinize uygun tonik bulmakta zorlanıyorsanız bu ürün tam size göre. Ürünün fiyatı ise 19.90 gibi uygun bir fiyat.

8- Diadermine Makyaj Temizleme Suyu

diadermine makyaj temizleme suyu - diadermine makyaj temizleyici - diadermin makyaj temizleme suyu - makyaj temizleyiciler
diadermine makyaj temizleme suyu

Diadermine Essentials Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, 150 ml’lik bir şişede bulunuyor. Fiyatı 19.90 olan bu ürün de çeşitli firmaların indirim kampanyaları ile 15.90 gibi harika bir fiyata satışa sunulmakta.

Bu yazımızda 20 liranın altındaki en iyi cilt bakım ürünleri içerisinde en beğendiğimiz ve en kaliteli olan ürünleri listeledik. Bu ürünler gibi ünlü markaların satışa sunduğu pek çok ucuz ve kaliteli ürün bulunmakta. Paranızın cebinizde, güzelliğinizin de sonsuza dek sizinle kalması dileğiyle!

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
21

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin