mide bulandıran filmler
mide bulandıran filmler

Bu tür filmlerde gerek fiziksel gerekse psikolojik işkenceyi görmekteyiz. Elbette ‘rahatsız edici‘ olarak nitelendirdiğimiz bu filmlerin de izleyiciye verdiği mesajlar bulunmakta. Fakat rahatsız edici görüntülerden ve konuşmalardan ne yazık ki çoğu zaman verilmek istenen mesaja ulaşamıyoruz. İşte bize göre en rahatsız edici filmler:

1- The Seasoning House (2012)

the seasoning house
the seasoning house

Filmde bir grup genç kızın zorla pazarlandığını, Angel adındaki sağır ve dilsiz olan kızın ise kızları pazarlayan adamın yardımcısı haline geldiğini görüyoruz. Angel’ın görevi ise kızlar müşterilere gitmeden önce kızları süslemek ve kızlara belirli bir dozda eroin enjekte etmektir.

2- I Spit on Your Grave (2010)

I spit on your grave
I spit on your grave

Genç bir kadın olan Jennifer, küçük bir evde tek başına yaşamaktadır. Yalnız yaşadığını öğrenen erkekler, bir gece Jennifer’ı korkutmak amacıyla evini basarlar. Genç kadına ilk önce işkence, daha sonra da tecavüz ederler. Bir şekilde ellerinden kurtulan Jennifer kısa bir süre sonra intikam için geri gelir…

3- The Loved Ones (2009)

the loved ones
the loved ones

Lola, sınıf arkadaşı olan Brent’e mezuniyet balosuna beraber gitmek için teklif sunar. Brent ise bu teklifi reddeder. Böylece Lola, Brent’i de kattığı sadist ve dehşet dolu bir eğlence düzenler. Bu eğlence bol işkenceli ve kanlı geçecektir.

4- Barda (2007)

barda
barda

Toplumdan dışlanmış bir grup genç, merkeze gider ve bir bara girer. Barda ise gayet eğlenen bir grup üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Dışlanmış olan gençler, üniversiteli gençlere dayak atar, işkence eder, kızlara da tecavüz eder. Bar, artık üniversiteli gençler için cehenneme dönüşmüştür.

5- The Human Centipede (2009)

the human centipede
the human centipede

Dr. Hieter hastalıklı bir beyne sahiptir ve oldukça ilginç bir fikri vardır. Çeşitli insanları boşaltım sistemleri ile birbirlerine bağlayacaktır. Sonucunda ise bir insanın yaratmış olduğu bir ‘kırkayak‘ ortaya çıkacaktır.

6- Dogtooth (2009)

dogtooth
dogtooth

Bir baba, eşini ve üç çocuğunu şehir merkezinden oldukça uzakta olan bir evde hapis tutmaktadır. Ailedeki kimsenin bir ismi yoktur. Birbirlerine baba, anne, küçük kız, büyük kız ve oğlan diyerek seslenirler. Ayrıca evde bulunan kimsenin (baba hariç) bahçenin dışarısına çıkma gibi bir hakkı yoktur. Evde yaşananlar ve konuşulanlar ise tüyleri ürpertecek derecede.

7- Nymphomaniac (2013)

nymphomaniac
nymphomaniac

Bir adam, kış günü sokakta dayak yemiş halde bulduğu bir kadını evine alır. Kadın bir seks bağımlısıdır. Nemfomanik kadın, adama bütün cinsel anılarını anlatmaya başlar. Film iki yarıdan oluşmaktadır ve flashbackler halinde ilerleme göstermektedir.

8- A Serbian Film (2010)

a serbian film
a serbian film

Eski bir porno yıldızı olan Milos, para sıkıntısı çekmektedir ve eski bir iş arkadaşı Milos’a geri çeviremeyeceği bir film teklifi yapar. Filmin içeriği, senaryosu ve oyuncuları hakkında hiçbir bilgi verilmemiş, yalnızca bir sanat filmi olduğu söylenmiştir. Fakat film aslında Milos ve ailesini içinde bulunduran, pedofili ve nekrofili içeren bir filmdir.

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
13741

1 YORUM

  1. aralarından birkaçını izlemeye çabalamıştım, izlerken midem bulandı açık söyleyeyim… kapatmıştım. başlıka yüzlerce kez katılıyorum

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin