fbpx
Pazartesi, Temmuz 1, 2019

Xyazar.com, bilgi dolu, eğlenceli, ilginç, çok konuşulan, gündeme dair içerikleri, video ve görsel destekli bir şekilde hazırlayarak her çeşit yazının ve içeriğin bulunabileceği, Türkiye’nin En Kapsamlı Yazı ve İçerik Atölyesi olmayı hedeflemektedir.

Xyazar.com, 2 üniversite öğrencisinin hayata geçirdiği, özgün, kaliteli, eğlenceli ve bilgi dolu içerikleriyle öne çıkan, dinamik ve üretken bir atölyedir.

Sitenin Kurucuları

Erkam Yılmaz
Büşra Çağlar

Hukuki Sorumluluk

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır,uyar ve kaynak belirt” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [info@xyazar.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) Gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.