fbpx
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Xyazar.com; tarih, kültür, sanat ve düşünce içeriklerini görsel ve işitsel destekli içeriklerle yazarlarından okurlara ulaştıran çok yönlü bir platformdur. Yürütülen faaliyetlerin ve yayınlanan içeriklerin temel hedefi, gerek okur tarafında gerek yazar tarafında her yaştan bilinçli, kültürlü, üretken ve “fikriyle müstesna” bir kitle oluşturabilmektir.

Sitemiz, 2 üniversite öğrencisinin hayata geçirdiği, özgün, kaliteli, kültürel ve sanatsal içerikleriyle öne çıkan, üretken bir içerik atölyesidir.

Sitenin Kurucuları

Erkam Yılmaz
Büşra Çağlar

Hukuki Sorumluluk

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır,uyar ve kaynak belirt” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [info@xyazar.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) Gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.