hazır ofis - hazır ofis kiralama - hazır ofis kiralamak - hazır ofis nasıl kiralanır - hazır ofis kiralama avantajları
hazır ofis

Hazır Ofis

Hazır ofis nedir? Hazır ofis kiralama işlemi nasıl yapılır? Avantajları nelerdir? Siz de bu sorulara yanıt arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Detaylar yazımızda…

Hazır Ofis Kiralama

Yeni bir iş girişiminde bulunmak istiyorsunuz, fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor. Home-office ortamında çalışırken kolayca dikkatiniz dağılıyor. Ofisinizin dekorundan ya da prestijinden memnun değilsiniz ve inşaat giderleri için imkanınız yok. İşte bu ve buna benzer tüm durumlarda, hazır ofis kiralama hizmetleri yardımınıza koşuyor.

Kişisel bir ofis bütçesini idare etmek oldukça zordur. Özellikle günümüzde, iş kalitesine önem veren girişimci kişiler, iş yerlerini merkeze yakın alanlarda, büyük plaza ya da iş merkezlerinde kurmak istemektedirler. Bahsedilen özelliğe sahip mekanlarda tam donanıma sahip bir ofis kurma bedeli ise, yüksek maliyetlere dayanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte işimiz cebimize sığar hale geldiğinden beri, iş maliyetleri düşmüş ve iş kurmak isteyen kişilerin sayısı artmıştır. İşinizi akıllı telefonunuzda taşıyabildiğiniz bir zamanda, tek ihtiyacınız olan tam donanıma sahip bir ofistir. Sekreter, güvenlik, ısınma, su ve elektrik, stopaj, temizlik, yiyecek, içecek derken, nitelikli bir ofisin masrafları boyunuzu aşabilir. Kimi zaman da masraflar için hazır olsanız dahi, bu giderlerin takibini yapmaktan işinize odaklanamazsınız. Tam da bu noktada hazır ofisler sizi yeni bir iş ortamı hazırlama zahmetinden ve tüm o yorucu ritüellerden kurtararak işinizin başına davet etmekte.

Hazır ofis kiralama hizmetleri kişilerin iş girişimlerinde ihtiyaç duydukları fiziksel ofis ortamını sağladığı gibi, firmaların da çeşitli işlerini gidermek için yanlarında olmaktadır. Hazır ofisler ihtiyacınıza bağlı olarak bir aylık veya daha uzun sürelerce kiralanabilir. Kiraladığınız ofis için ödediğiniz ücret, ofis içerisindeki tüm hizmetleri kapsamaktadır. 1 aylık süre sonunda tüm giderleriniz tek fatura halinde elinize ulaşır ve böylece mali işlerinizi düzen altında tutmanızı sağlar. Bu sayede hem zamandan tasarruf edebilir, hem harcamalarınızı kısabilir, hem de konsantrasyonunuz bozulmadan yalnızca laptopunuzu alarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için ise tek yapmanız gereken, internette hazır ofis kiralamak kelime kalıbını aratarak kendinize uygun firmayla anlaşmaktır.

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları

Düşük maliyetli ve pratik hazır ofis çözümlerine başvurmak için birçok gerekçe olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan bazılarına değinmek gerekirse;

  • Büyük işletmenizi küçültme yoluna gitmeyi düşünüyorsanız, ya da küçük çaplı işinizin büyüme vakti geldiyse, daha büyük / daha küçük yeni bir ofise ihtiyaç duyarsınız. Büyüme yolunda olan firmalar için taşınma, işlerin bir süreliğine duraklatılması demektir ki tam gelişme noktasındayken böyle bir duraklama olumlu sonuç vermeyebilir. Küçülen firmalar için ise, maddi bir külfet ve bütçeye uygun yer arayışı oldukça zorlu bir süreçtir. Hazır ofis kiralama hizmetleri hem zamandan, hem yerden, hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayarak, eliniz değmeden sizin için aklınızdaki ofisi hazırlamaktadır.
  • Pansiyon formatındaki hazır ofisler birçok farklı firma ile aynı ortamda çalışmanıza ve dinlenme saatlerini tanışıp kaynaşmanıza olanak tanır. Bu sayede hem network’ünüz genişleyecek, hem de çalışma saatleriniz keyifli hale gelecektir.
  • Ofisinizi kiralarken ödediğiniz hizmet bedeli içerisinde çalışanların “kirası” da bulunmaktadır. Kısaca; temizlik personeli, güvenlik, sekreter gibi çalışanlara maaş bağlamak ya da ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Gelişen teknoloji ile birlikte iş çeşitliliği imkanları çoğalmış, buna paralel olarak bir kişi birden fazla iş için girişimde bulunabilme olanağı kazanmıştır. Hazır ofisler, geleceğinden emin olmadığınız iş girişimlerini denemek ya da az maliyetle işinize başlamak için uygun seçenektir.
  • Hazır ofislerin en büyük avantajlarından biri de standart prestijli bir ofiste olduğu gibi kullanmadığınız hizmetlerin bedelini ödememeniz ve fazladan kâr etmenizdir. Bu sayede işiniz için daha fazla bütçe ayırabilir ve olası herhangi bir sorunu hizmeti sağlayan firmaya devredebilirsiniz.
  • Hazırlanan kontraktlar fazlasıyla esnek olduğundan ve ofis için belirli bir sermaye yatırımı yapmayacağınızdan işinize risk almadan, yani 1-0 önde başlarsınız. Bu durumda gelecek tahminleri yapmaya çalışarak yorulmaz ve radikal kararlar almak zorunda kalmazsınız.
Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
11

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin