2 broke girls
2 broke girls

Bu yazımızda sizler için gelmiş geçmiş en komik dizileri derledik. Komik diziler arasında adını çokça duyduğumuz çizgi diziler de bulunmakta. İyi okumalar ve şimdiden iyi seyirler!

1- Rick and Morty

rick and morty
rick and morty

Rick and Morty konusu bakımından çılgın bir bilim insanı olan Rick’in ve torunu Morty’nin evrenler ve boyutlar arasında yaptığı tehlikeli olduğu kadar tuhaf da olan yolculukları ele alıyor. Yetişkin bireylere yönelik olan çizgi dizinin IMDb puanı ise 9.3 gibi başarılı bir puan.

2- The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
The Big Bang Theory

The Big Bang Theory konusu bakımından bilim aşığı olan bir arkadaş grubunu ve yaşadıkları ilginç ve komik ilişkileri ele alıyor. Her karakterin ayrı bir dünyası bulunan bu komik dizinin IMDb puanı da 8.3.

3- Shameless

shameless
shameless

Shameless konusu bakımından bir aileyi ele alıyor. Diziyi ilginç hale getiren ise ailenin her bir ferdinin başını pis işlere sokması. Baba bir alkolik, anne aileyi terk etmiş ve 6 çocuk… Dizi büyük dramı izleyiciye trajikomik bir halde sunuyor. Dizinin IMDb puanı: 8.7.

4- Friends

friends
friends

Friens konusu bakımından bir arkadaş grubunu ele alıyor. Arkadaş grubundaki her karakter birbirine büyük bir dostluk ile bağlı durumda. Aralarındaki efsane mizah ise unutulmazlar arasında yer alıyor. Dizinin IMDb puanı ise 9.0 gibi iyi bir puan.

5- 2 Broke Girls

2 broke girls
2 broke girls

2 Broke Girls konusu bakımından iki farklı karaktere sahip olan iki arkadaşı ele alıyor. Baş karakterlerimiz Max ve Caroline aynı restaurantta çalışmaktadır ve ikili arasındaki karakteristik farklar çoğu zaman sorun çıkarmaktadır. Dizinin IMDb puanı: 6.7.

6- The Simpsons

simpsons
simpsons

Dizi, tüm dünyada büyük bir algıyı yıkmış ve yetişkinlerin de çizgi film izleyebileceğini kanıtlamıştır. The Simpsons konusu bakımından çılgın bir aileyi ele alıyor. Ailenin babası Homer tembel ve obur; anne olan Marge disiplinli ve akıllı; erkek çocuk olan Bart haylaz ve kurnaz; kız çocuk olan Lisa zeki ve entelektüel; bebek olan Maggie de ağzından emziği eksik olmayan en küçük ferttir. Dizinin IMDb puanı da 8.8.

7- South Park

south park
south park

South Park konusu bakımından temel olarak Kyle, Kenny, Stan ve Cartman’dan oluşan arkadaş grubunu ele alıyor. Hikaye, bu arkadaş grubunun yalnızca yetişkinler için yapılmış olan bir filmi izlemesiyle başlıyor. Çocukların psikolojilerinin bozulduğunu gören aileler bu filmi protesto eder ve ABD ile Kanada arasında çıkacak olan büyük savaşın fitili böylece ateşlenir. Dizinin IMDb puanı:8.8

8- New Girl

new girl
new girl

New Girl konusu bakımından kadın ile erkek ilişkilerini ele alan bir sit-kom dizisi. Dizinin IMDb puanı: 7.7.

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
133

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin