max factor masterpiece nude palet - max factor far paleti - max factor palet - max factor far
max factor masterpiece nude palet

Göz makyajı hepimiz için büyük önem taşıyor. Gözlerimizi çekici hale getirmek, öne çıkarmak için farlara ihtiyaç duyuyoruz. Bazı farların pigmentleri az oluyor ve istediğimiz görünümü elde edemiyoruz. Bu yazımızda pigmenti yüksek olan en iyi farlar ile karşınızdayız.

1- NYX Ultimate Multi Finish Shadow

ultimate multi finish shadow palet - nyx far faleti
ultimate multi finish shadow palet

Bu far paletlerinde her rengin çeşidi bulunuyor. Yani her rengin mat, satin ve metalik bitişli olanı karşınıza çıkıyor. İstediğiniz tonu ve bitişi kullanarak yüksek pigment ve kremsi yapı ile harika göz makyajı elde ediyorsunuz.

2- Max Factor Masterpiece Nude Palette

max factor masterpiece nude palet - max factor far paleti - max factor palet - max factor far
max factor masterpiece nude palet

Bu far ürünü, gözlerinizi kusursuz hale getiriyor. Bunu gözlerinize biçim ve kontür kazandırarak sağlıyor. Masterpiece Nude Palette, size birden çok renk yelpazesi sunarak istediğiniz renk, ton seçimini yapmanıza olanak sağlıyor.

3- MAC

mac far paleti - mac cosmetics palet - mac
mac far paleti

Her ürününde yüksek kalitesini fark ettiğimiz MAC, 2018 senesi için hazırladığı far paletlerinde bordo tonları işlemiş. Bu ürün kesinlikle en iyi farlar arasında yerini almayı hak ediyor.

4- Urban Decay 3 Far Paleti

urban decay 3 far paleti
urban decay 3 far paleti

Bu palette tam 12 tane şeftali tonlarında olan nude renkleri görüyoruz. Mat tonların ve ışıltılı olan metaliklerin olduğu bu far, pigment açısından harika performans göstererek ‘en iyi farlar‘ listesine adını altın harflerle yazdırıyor.

5- NARS

nars cosmetics far paleti - nars paleti - nars far paleti
nars cosmetics far paleti

NARS markasının far paleti ile buğulu ve çekici gözlere kavuşacaksınız. Pigment konusunda ise oldukça iyi durumda diyebiliriz.

6- Sleek MakeUp

Markanın kültleşmiş koleksiyonundan i-Divine palet koleksiyonunun iki farklı türde far paleti bulunmakta. Buğulu göz makyajı için bütün renkleri size sunan Vintage Romance‘ın parlaklığı ve ışıltısı ile tüm dikkati üstünüze çekecek olan Gleaming in Gold paletleri, Hella Good Eyes adlı sette yerini almakta. Kalıcılığıyla ve kalitesiyle ‘en iyi farlar‘ listesinin göz bebeklerinden birisi.

7- NOTE Luminous Silk Mono

note luminous silk mono palet
note luminous silk mono palet

İçerdiği formül sayesinde vitamini ile göz kapaklarınıza tam koruma sağlayan bu far paleti aynı zamanda gözlerinizde derin ve gölgeli bir sonuç yaratacak.

Listede yer alan tüm far paletleri pigment açısından eşit durumda ve hepsi kaliteli sonuçlar veriyor. Bu kaliteli far ürünlerini denemenizi tavsiye ediyoruz!

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
11

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin