sosyal medya üniversite
sosyal medya üniversite

Malum yerleştirme sonuçları açıklanmış, üniversiteye kayıtlar yapılmışken 2018 tayfa için şöyle güzel bir hesap önerisi yapayım dedim.

Üniversiteye hazırlanırken oldukça sancılı bir süreç bekliyor biz ÖSYM mağdurlarını. Başvurusu, YGS’si, LYS’si derken bir bakmışsınız stres topu haline gelmişsiniz. Bu sancılı süreci azaltmak ve motivasyonu tavanda tutmak için birbirlerinden güzel hesap önerileri yapacağım sizlere.

1) @edafosakademik

edafosakademik instagram
edafosakademik instagram

Namı diğer The Seray Abla…
Günlük uyku ihtiyacınızdan, telefon bağımlılığına, ders çalışma evrelerinden, sınavda zaman kullanımına kadar her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bir hesap arıyorsanız buyurun sizi Seray Abla’nın sayfasına alalım.

http://instagram.com/edafosakademik

2) @ninisdaily

ninisdaily instagram
ninisdaily instagram

Hukuk okumak isteyenlerin hukuka dair her şeyi bulabilecekleri yegane blog. Paylaşımlarını gördükçe istemsizce Hukuk’a merak sarıyorsunuz. Ayrıca disiplinine hayran olmamak elde değil.

http://instagram.com/ninisdaily

3) @gri_koc

grikoc instagram
grikoc instagram

Güneşi selamlamasıyla ünlü olan Gökhan Hoca sınav zamanında size her türlü desteği sağladığı gibi videolarıyla da günlük motivasyonunuzu en üst seviyeye taşıyan, takip etmeyenin çok pişman olacağı muhteşem bir insan.

http://instagram.com/gri_koc

4) @unsalim

unsalim instagram
unsalim instagram

“X üniversitesine 360 puanla yerleşebilirmiyim?” , “Sıralamamı 100 binden 15 bine yükseltebilirmiyim?, “Ölü tercih nedir?” ve “Y Üniversitesi ne kadar kontenjan açmış?” gibi sorular ve nicelerinin cevabına ulaşabileceğiniz, sınav zamanı boyunca aklınızda soru işareti bırakmayacak birikime sahip Salim Hoca.

https://mobile.twitter.com/unsalim

5) @barisozcan

baris ozcan instagram
baris ozcan instagram

Tavsiyeleri ve izleyenlere sunduğu farklı içeriklerle kendisinden öğreneceğimiz çok fazla şeyin olduğunu kanıtlayan, videolarını izlerken sıkılmanın köşesinden bile geçmediğimiz, ses tonunun ilginç bir şekilde insana huzur verdiği insan = Barış Özcan

https://www.youtube.com/user/b31416

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
144

7 YORUMLAR

  1. Abla çok teşekkür ederim. Barış Özcan dışındakileri bilmiyordum çooook katkı sağladı. Yazılarını hep takip edicem. Xyazar Harika bir detaysın ya sennnn ☺️☺️☺️

  2. yazının çok ve yine çok güzel olmuş . Böyle güzel yazılar yazmanızı yine bekliyor olacam. gerçekten mükemmel bir eser ortaya çıkarmışsınız. Gelecek hayata yazılarınızın başarıları hep yansıyıp yine yüzünüzü aydınşatısın. İNŞALLAH . NE KADARA YASAM ANLATAM AMA BİR İKİ KELİME YAZAYIM DEDİM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin