dwayne johnson
dwayne johnson

Televizyonlarda hep ciddi hallerini ve düz tavırlarını gördüğümüz ünlülerin aslında ne kadar eğlenceli insanlar olduklarını sadece bu fotoğraf kareleri ile bile anlayabiliyoruz. İşte çoğumuzun hayranı olduğu ünlülerin hayranlarını trollediği harika fotoğraf kareleri:

1- Liam Neeson

liam neeson
liam neeson

Çoğumuzun Schindler’s List adlı filmde Oscar Schindler rolü ile tanıdığımız Liam Neeson, muhteşem bir plan uygulayarak bizleri güldürmeyi başarıyor. Yoldan geçerken ‘Liam Neeson burada bedava yiyor.‘ yazılı bir tabela gören oyuncu, tabelanın olduğu mekanı basıyor. Ortaya da bu güzel fotoğraf karesi çıkıyor.

2- John Paul Jones ve Dave Grohl

john paul ve dave grohl
john paul ve dave grohl

Led Zeppelin t-shirt’ü ile uyuyakalmış olan arkadaşımız aslında çok şanssız. Çünkü yanına gelip onunla uyurken fotoğraf çektiren adamlardan biri Led Zeppelin grubunun bas gitaristi; diğeri ise Nirvana grunge grubunun eski bateristi…

3- Tom Hanks

tom hanks
tom hanks

Hepimizin hayranı olduğu Hanks, sarhoş olan bir hayranı ile ilginç fotoğraflar çektiriyor. Ne kadar eğlendiği ise ortada.

4- Fabio Lanzoni

fabio lanzoni
fabio lanzoni
fabio lanzoni
fabio lanzoni

Oyuncu, şarkıcı ve model olan Lanzoni ile hayranları arasında muhteşem bir ilişki olduğu kesin. Ünlü model, hayranlarıyla verdiği farklı pozlar ile her zaman yüzümüzü güldürüyor.

5- Elijah Wood

elijah wood
elijah wood
elijah wood
elijah wood

Selda Bağcan’a olan sevgisiyle gönüllerimizde taht kurmuş olan başarılı oyuncu Wood, hayranlarıyla olan ilişkisi ile de çıtayı iyice yükseltiyor.

6- Dwayne Johnson

dwayne johnson
dwayne johnson

Ünlü oyuncu kesinlikle bir ‘photobomb‘ uzmanı! Kesinlikle girdiği her fotoğraf karesini unutulmaz bir hale sokmuş.

7- Miley Cyrus

miles cyrus
miles cyrus
miles cyrus
miles cyrus

Aslında bu fotoğraflara pek şaşırmadık. Çünkü ünlü oyuncu ve şarkıcı Miley, hayranlarıyla olan samimiyetiyle çoğu zaman gündeme düşüyor. Ortaya da böyle renkli ve eğlenceli fotoğraflar çıkıyor.

8- Rihanna

rihanna
rihanna

Rihanna eğer bu fotoğrafta sadece şaşırıyor ise komik; şaşırmıyor da poz veriyor ise çok daha komik.

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
127

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin