vogue - vogue türkiye - vogue kadın girişimciler - she means business - facebook kadın girişimciler
vogue

Geçtiğimiz günlerde Facebook, kadınların iş dünyasında aktif rol almasını desteklemek amacı ile “SheMeansBusiness” adlı bir hashtag kampanyası başlatmıştı. Vogue’un Türkiye kanalı da bu hareketi desteklemek için bir adım attı. Vogue şimdi kadın girişimcilerini arıyor.

1 – 31 Temmuz tarihleri arasında Vogue Türkiye web sitesi aracılığıyla kadın girişimcilerin başvuruları alınacak. Hikayesiyle ilham veren 3 kadın girişimci jüri üyeleri tarafından seçilecek. Programın jüri üyeleri ise Facebook Türkiye Direktörü Derya Matraş, The House Cafeler Zinciri Genel Müdürü, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Canan Özdemir ve Vogue Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç Sökmen

Yarışmanın sonucunda girişimciler ne kazanacak?

Kazanan kadın girişimciler, işletmelerini sosyal medyada nasıl tanıtacaklarına ilişkin Facebook Londra ofisinde bir eğitim kazanacak. Ayrıca online dünyada markalarını geliştirmek için 1000 dolar değerinde Facebook reklamı kredisi verilecek.

Katılmak için ne yapmalıyım?

Başvurunuzda başarı hikayenizi ve işletmenizin marka hikayesini, gelecekte markanızın olmasını istediğiniz konumu ve ödülü kazanırsanız markanıza ne gibi yararları olacağını belirten maksimum 5000 karakterlik bir yazı yazmanız yeterli. Başvuru metninizde işletmenizin Facebook ve Instagram hesaplarını da belirtmeniz gerekiyor. Başvurular şu adrese yapılacak.

Helal!
Helal! Bayıldım! Haha! Vay be! Üzüldüm! Kızdım
16

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin